opc_loader

  Gratis verzending vanaf 30 euro

Ibiza naamarmbandje (kwastje roze)

Jouw naam op dit armbandje?
Doe het naamarmbandje in je winkelwagentje, vul je adresgegevens in, selecteer een betaalmethode, vul bij stap 3 bevestigen de namen in bij het opmerkingenveld.

8,95
Beschrijving

Omschrijving:

Super leuk ibiza naam armbandje! Het armbandje is voorzien van een roze kwastje en mint groen touwtje. Heb je liever een ander kleur touwtje vul dit dan samen met de naam in op het opmerkingenveld dat je kunt vinden in het bestelproces.

Stel je eigen armcandy samen met deze super leuk gepersonaliseerde armband! Dit mooie minimalistische armbandje is afgewerkt met een schuifbaar knoopje, die gemakkelijk in iedere maat te verstellen is. Vul bij opmerkingen in het bestelproces de naam in die je op het naamtouwtje wilt hebben. 

Bij WENN-Sieraden kun je leuke gepersonaliseerde naam armbandjes laten maken. Deze leuke naamtouwtjes zijn verkrijgbaar in de kleuren zwart, grijs, peach, licht roze, geel, blauw en mint groen. De gepersonaliseerde ibiza armbandjes hebben witte letters of zwarte letters en een kwastje in de kleur roze. Je kunt deze armbandjes makkelijk bestellen door de juiste combinatie te selecteren. Vul bij opmerkingen in het bestelproces de naam in die je op het naamtouwtje wilt hebben. Het maken van deze leuke armbandjes zal maximaal 5 werkdagen in beslag nemen. Mocht je vragen hebben dan beantwoorden wij deze natuurlijk graag stuur je mailtje naar info@wenn-sieraden.nl of neem contact met ons op via het contactformulier.

Beoordelingen ()
Ibiza naamarmbandje (kwastje roze) heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Ibiza naamarmbandje (kwastje roze)


Aanbevolen artikelen:

Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items